آراد سیندخت
خانه / چادر / چادر دانشجویی / چادراسپرت زنانه|تیپ دانشجویی|۳ مدل-آراد سیندخت

چادراسپرت زنانه|تیپ دانشجویی|۳ مدل-آراد سیندخت

فروش چادرهای اسپرت

چادراسپرت زنانه، تیپ دانشجویی یکی از پرفروش ترین چادرها در بین دانشجویان، کارمندان و بانوان خانه داری است که علاقمند به تیپ اسپرت می باشند. جهت خرید چادر اسپرت زنانه و دخترانه ارزان و با کیفیت در سراسر کشور باکارشناسان فروش این سایت تماس حاصل نمایید.

انواع چادرزنانه

انواع چادرهای اسپرت زنانه، دخترانه :

بسیاری از خانمها محجبه در بیرون از منزل دارای کار وفعالیت روزانه هستند . این افراد برای آنکه آزادی عمل و سرعت درکارداشته باشند ناچارند ازچادرهای اسپرت استفاده نمایند. ویژگی های چادرهای اسپرت باعث شده است این نوع چادرها در بین بانوان از اهیمت خاصی برخوردار باشند. از جمله خصوصیات چادرهای اسپرت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • سبک
  • شیک
  • ارزان
  • راحتی استفاده
  • موجود بودن دراکثر فروشگاههای فروش چادر

چادرهای اسپرت انواع مختلفی دارند که ۳ نوع پرفروش آن به شرح ذیل می باشد :

چادردانشجویی اسپرت

چادراسپرت دانشجویی:

یکی از پرفروش ترین مدل های چادراسپرت ، چادر دانشجویی است. این مدل چادرفاقد مچ و آستین بوده و دردوطرف جلوی چادر دو شکاف وجود دارد که در بیشتر موارد نواردوزی شده و دست ازآنجا خارج می شود. به علت آزادی دستها بیشتر دختران دانشجو از این مدل چادر استفاده می کنند. به همین علت به چادر دانشجویی معروف است.

خبرنگاری اسپرت

چادراسپرت خبرنگاری:

چادرخبرنگاری یکی دیگر از چادرهای پرفروش دربین کارمندان و دانشجویان است. دراین طرح چادر دارای مچ میباشد که ممکن است به صورت ساده و طرح دارباشد. اندازه مچ در این چادربین ۲۰ تا ۳۰ سانت بوده که برای زیبایی چادر روی آن خامه دوزی می شود. جلوی این چادر مانند چادردانشجویی باز بوده ولی می توان بوسیله دکمه و زیپ آن را بست .

اسپرت ملی

چادراسپرت ملی:

چادرملی نیزمانند دو چادردانشجویی و خبرنگاری به عنوان یک چادر اسپرت خریداران بسیاری دارد. این طرح که برگرفته از چادر سنتی ایرانی است دارای آستین بوده که استفاده از چادر را بیش از دو طرح دانشجویی و خبرنگاری راحتر نموده است. در این طرح آزادی عمل دستها بیشتر است و امکان استفاده از کوله پشتی و یا نگهداری بچه به راحتی انجام می پذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بداق
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
telegram icon تلگرام: goroharadsindokht@
whatsapp icon واتس اپ: 09120179814
instagram icon اینستاگرام: aradsindokht
email icon پست الکترونیکی: aradsindokht@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چادراداری عمده از تهران-آراد سیندخت

چادر اداری شیک خرید اینترنتی چادراداری در این سایت و از طریق بازرگانی آراد سیندخت …